Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Honnan tudjam hogy kell e...

Honnan tudjam hogy kell e fogszabalyzo?

Figyelt kérdés
A doki mar regota cs€sztet hogy menjek fogszabalyzasra, de nem akarok. Nem állunk tul jol anyagilag, de elkezdtem oenzt felrerakni. Legolcsóbban mennyiért uszom meg? Nem akarom hogy anya fizessen százezreket.. Hogyan tortenik a vizsgálat, hogyan döntik el hogy milyen fogszanalyzo kell meg stb. A Szines fogszabi az plusz penz?
2014. dec. 28. 00:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyu nekem volt olyan oszt.társam aki azt mondta, hogy ő neki biztosan nem lesz. Lány létére bár rá fért volna, de volt az ellenkezője, akin nem láttam semmi furát és még is volt neki. Szóval ezt te is eldöntheted látod azt te is magadon, hogy rondák a fogaid elrendezése vagy még belefér kategória. Ha nekem azt mondanák, hogy kell kiröhögném őket, mert teljesen normálisan állnak szerintem. Bár sose szoltak érte. :D Mellesleg elég drága ha jól tudom. De ha nem vészesek a fogaid akkor hagyd a fenébe. Kortól is függ egy 16 évesnek még elmegy, de egy 22 évesen elég röhejes tud lenni. Ha kell akkor még időbe döntsd el. :D
2014. dec. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
13 leszek, es az első két fogam között '10 perc szünet' van, valamint alul elegge kifele vannak fordulva. Es eleg ciki. Szineset meg azert akarok, mert ha mar muszaj akkor legalabb nezzen ki jol.
2014. dec. 28. 00:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor menj el. De a színessel felhívod rá a figyelmet, bár még jól is állhat. :D
2014. dec. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"22 évesen elég röhejes tud lenni" Bocsi de te egy paraszt vagy. Röhejes tud lenni. Szerintem az a röhejes hogyha valaki nem törődik vele és inkább leéli az életét keszekusza lyukas rohadó fogakkal. Miért baj egy kis igényesség?

Amúgy 18 év alatt vágj bele mert később egy 2 éves kezelés simán benne van 500ezer ft-ban.

2015. jan. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
13 évesen lett fogszabalyzom, szerintem 15 leszek mikor leveszik. Én nem bántam meg, csak két év es legalább teljesen rendbejon. Nekem 70 000 volt az alsó+felső együtt. Én is mindig színes gumikat rakatok es az nem plusz pénz :)
2015. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!