Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogciszta lenne mindenképp?

Fogciszta lenne mindenképp?

Figyelt kérdés

1 éve volt a jobb felső 4-es fogam gyökér kezelve. Utána megjelent rajta mindig egy dudor ami ki is durrant sokszor majd ez elmúlt. Helyette lett egy nagyon apró szürkés folt az ínyemen a fogam fölött. Ha megnyomom az ínyemet akkor ott távozik mindig egy kis váladék. E fogam fölött elég sokszor gyulladás is van.


Ez mindenképp ciszta? Doki azt mondta ha nem múlik el elküld röntgenre és meglátjuk mit lehet vele tenni.


Elég sok mindent olvastam erről a ciszta műtétről és hát nem szeretném ha ki kellene húzni a fogamat. Sajnos egyik fogamat már elvesztettem és nem volt egyáltalán egy leányálom.



2015. febr. 3. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem múlik el magától, nem értem miért nem csinált azonnal röntgent. Nem biztos, hogy ciszta, lehet, hogy újra gyökérkezelni kell a fogat.
2015. febr. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fistula van a fogam fölött, voltam vele röntgenen. Hétfőn megyek dokihoz, de én nem látok semmi érdekeset a képen. De a doki biztos tudja mit kell nézni. :)
2015. ápr. 22. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!