Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egyik lány ismerősömnek...

Egyik lány ismerősömnek nagyon fáj a foga és 1 héte múlva ment el csak dokihoz és elkülték? (többi lent)

Figyelt kérdés
tehát eggyik ismerősömnek nagyon elkezdett fájni afoga monta nekem én meg mondtam neki hogy menjen el fogorvoshoz. végre rávettem erre meg csak 1 hét múlva tudott elmenni de azt mondta hogy addigra már nagyon fájt és nagyon kevesett alutt azokon anapokon a fájdalom miatt. erre a fogorvosnál azt mondták neki hogy elvileg kezd kinőni egy másik fog és ezért 1-2 hét múlva jöjjön vissza. de neki nagyon fáj a foga és nem kapot rá semmi megsem nézték stb. most ez normlis????
2015. febr. 18. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
mit kellett volna neki adni, ha nincs baja? fájdalomcsillapítót egyedül is tud venni, nem?
2015. febr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fajdalomcsillapitot sajat felelossegre szedhet, amig rendbe nem jon. Jobbulast kivanok neki.
2015. febr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!