Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ha az egyik csúnya...

Lányok, ha az egyik csúnya fiú ismerősömnek is vannak kalandjai lányokkal, sőt barátnője is volt már, akkor én miért nem kellek nektek? (kép)

Figyelt kérdés
Akit érdekel kép a csúnya ismerősről írhat priviben, kiváncsi vagyok ez a ronda gyerek miért tud felszedni lányokat én meg magas tökély gyerekként miért nem. :/

2014. júl. 22. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán pont a gondolkodásod miatt.
2014. júl. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos jó a dumája, vagy nagy a farka.
2014. júl. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én csak azt látom, hogy bazi nagy orra van, okádék a gyerek, nem értem mit szeretnek az ilyen nyomikon a csajok. Ti is tuti rondának látnátok.
2014. júl. 22. 12:25
 4/8 anonim ***** válasza:
állítólag akinek nagy az orra a szerszáma is nagy :D
2014. júl. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

1: a külső nem minden

2: a hozzáállásod sem az igazi. "tökély gyerek"????????? bocs, nevetnem kell az egódon.

3: Ha annyira tökéletes vagy akkor miért a "csúnya" ismerősödről mutogatsz képeket és miért nem magadról? Szerintem ez egyszerre gyáva és gerinctelen.


Azért tanácsot is adok, szerintem nőj fel. Kezdheted azzal, hogy átgondolod, hogy mi a hiba benned. Lehet hogy rosszul közelítesz a lányokhoz?

2014. júl. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert ő nem egy ilyen rinyapic-sa, mint amilyen te vagy
2014. júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Uh de hülye vagy b*zdmeg.
2014. júl. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fingkirály válasza:

Szerintem a ronda ismerősöd egyszerűen rendesen tisztálkodik, te meg nem.


A szag _iszonyúan_ kritikus dolog sajnos, és te nem érzed, mert megszoktad, de attól még igen, előferdülhet, hogy hiába vagy magas délceg herceg, ha büdös vagy, akkor bizony kerülni fognak, mint a tüzet.

2014. aug. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!