Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tapasztalatok bölcsességfog...

Tapasztalatok bölcsességfog eltávolításával kapcsolatban sebészeti feltárással? Nagyon félek! :- (

Figyelt kérdés

Meddig fáj utána? Mikor tudok majd kényelmesen enni? Fáj annyira, hogy az alvást is befolyásolja?

Muszáj mert egy hónapon belül másodjára gyulladt be az ínyem, nem tud kitörni normálisan. De félek tőle mint a tűztől. Hétfő pedig mindjárt itt van..



2015. márc. 12. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
ilyenkor felvágják...nem eltávolítják.
2015. márc. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tényleg? És miért vágják fel ha nem eltávolítás miatt? És szerinted nekem mi a sebészeti feltárás? Már bocs de elképzelni sem tudom ezt minek írtad ide, miért nem volt világos a kérdésem és miért van az hogy arra az egyre válaszolsz amit magamtól is tudok, a többire pedig nem.
2015. márc. 12. 22:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt írtad,a kérdésedben! hogy a bölcseséég fog ELTÁVOLÍTÁSÁVAL kapcsolatban! te nem értesz itt valamit....
2015. márc. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Te idióta
2015. márc. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Te nem vagy normalis. Az eltávolítás csak a sima foghuzas lehet?? Szted miért vágják fel az inyt? Csak úgy? Utána nem tavoltjak el? Sajnállak..
2015. márc. 12. 22:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha előre hergeled magadat, akkor tényleg szörnyű lesz. Kapsz majd fájdalomcsillapítót, azt a fájdalom erősségétől függően adagolhatod magadnak. Egyénfüggő, hogy ki mit tud utána enni, én már aznap vígan rágtam a másik oldalon a nyers zöldséget, mások hetekig csak pépeket tudnak magukhoz venni. A varrat húzódni fog, de az inkább csak kellemetlen, mint fájdalmas. Ahogy a műtét után hazaérsz, rögtön kezdd el jegelni az arcodat, így kevésbé lesz hörcsögfejed; a szádat pedig tornáztasd, tátogasd, hogy ne kapj szájzárat.
2015. márc. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) állapotos vagyok szóval csak Benuront tudok majd szedni utána. Köszönöm a tippeket!
2015. márc. 13. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!