Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tapasztalatok volt fogszabályz...

Tapasztalatok volt fogszabályzósoktól? Segítség kéne.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy hétfőn vették le a fogszabályzóm és már ,ásnap reggel éreztem a fájdalmat az első fogamban, mint mikor fogszabi mozgatja. Ennek eredménye az lett, hogy a kettő közül az egyik minimálisan előbbre van, úgy mint 2 éve mikor feltették csak akkor nagyon előbbre volt. Ez kedden volt és csütörtökön kaptam meg a kivehetős retenciós készülékemet. Az lenne a kérdésem, hogy a retenciós készülék segíteni fog abban, hogy az vissza menjen úgy, mint mikor levették? Mert barátnőmnél is ez volt és neki visszaállította. Van még akivel ez történt? Félek, hogy nem fog vissza menni pedig rendesen hordom előírtak szerint.. Nem azért szenvedtem majdnem 2 évet, hogy egy nap alatt visszaálljon.. :/

2015. márc. 22. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Helyre fog állni, nyugi. Amíg fel tudod tenni a retenciós készüléket, addig nagy baj nincsen.
2015. márc. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2015. márc. 22. 17:17
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak olyan fura volt, hogy egyből szinte még meg se kaptam a készüléket de már a levétel után második napon észrevettem hogy mi van.
2015. márc. 22. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!