Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás! Tapasztalatok?

Foghúzás! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Egyszer már húzták a fogam, borzalmasan megszenvedtem vele,fél órán keresztül kínzott vele a doki. Holnap megyek a második fogam kihúzatni, lehet hogy jobb lesz? (azóta váltottam fogorvost is, akihez most járok sokkal profibbnak tűnik eddig) Lehet hogy nem fog fájni annyira? Másnap lehet nehéz fizikai munkát végezni?

2015. márc. 18. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nekem igazából nem fájt(adott injekciót) csak nagyon rossz érzés volt,talán azért is mert mikor fogorvosnál vagyok a szívbaj kerülget,pedig nem csinált még semmi olyat amiért félnék tőle,ez kb. olyan lehet mint a fóbia.Na szóval ha ad érzéstelenítő injekciót akkor szerintem nem fog nagyon fájni,max megérzed,de nekem mikor hazamentem akkor sem fájt annyira,de mondjuk az talán életem legrosszabb élménye és amúgy nekem is 2-t húztak ki.
2015. márc. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2 órája húzták ki a fogam, kicsit szűkös volt a hely szóval lefaragott belőle (kaptam injekciót) és kb 1 perc alatt kihúzta. Nehézkesen ment, mert a fog gyökerei eléggé szét álltak de sikerült. 5-10 perces foghúzást nem bírtam volna ki.
2015. márc. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmiképpen nem fájhat.Ha fáj jelezni kell,és adnak még érzéstelenítőt .


Nekem húzták már fogam ,nem is egyet ,igaz egyik sem volt törött,vagy problémás ,és körülbelül fél percet vett igénybe mindegyik. Túlzás nélkül mondom. És semmit nem éreztem közben,csak,hogy matat a számban .



Az élettársamnak már rengeteg fogát kihúzták és pótolták ( volt köztük mindenféle,inyig,iny alá letört,gyulladt,vagy épp egészséges böclsességfog stb ) és egyetlen egy sem fájt neki,illetve fél órának a közelében sem járt az orvos,de még az 5 percnek sem.



Szóval ez nem normális amit leírtál ,még egy kisműtét is pár perc,és nem szabad fájnia . Nemhogy egy sima foghúzás. Egyértelműen az orvos hibája.

2015. márc. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!