Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valahogy itthon el lehet...

Valahogy itthon el lehet "mulasztani"?

Figyelt kérdés
van egy lyukas fogam amin egyre nagyobb lesz a lyuk. valahogy itthon nem tudnám helyrehozni?fogorvoshoz nem szeretnék menni
2015. márc. 30. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Húzd ki.


De a helyedben MOST elmennék a dokihoz, mert mikor majd a világodat nem tudod, úgy fog fájni, akkor élmény lesz.

2015. márc. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

otthon is elmulaszthatod, ha egy oriasi kalapaccsal vagy fogoval kiutod a helyerol....:) UGYANMAR, miert ne mennel inkabb fogorvoshoz? kb 10 perc alatt vegez vele, de minel tovabb halogatod, annal jobban fajni fog.

en mindig azonnal megyek, ha erzem, hogy baj van. egyszer nem tudtam idoben eljutni kezelesre, mert kulfoldon tartozkodtam...na azt nem kivanom senkinek. 1 hetig fajdalom csillapiton eltem, es a fogorvosi injekcio sem hatott ( 3dbot kaptam) mert mar az eleve lyukas fogam gyulladt is volt, es a gyulladt reszen nem hat a fajdalomcsillapito......... ha ezt akarod elerni, akkor otthon nyugodtan kezelgesd magadnak, vagy varakozzal, de jobb nem lesz, azt elhiheted

2015. márc. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szamo77db ***** válasza:
Nem érdemes halogatni. Túl leszel rajta és csak egy rossz emlék lesz az egész!
2015. márc. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet otthon helyrehozni és minél tovább vársz vele, annál nagyobb lesz a lyuk, a végén már csak gyökérkezeléssel, vagy húzással lehet megoldani. Addig menj el míg nem kezd el fájni erősen a fogad.

Minél kisebb a lyuk, annál kevésbé fájdalmas a kezelés, ha elmentél volna egyből, akkor injekció nélkül is ki tudták volna fúrni és nem éreztél volna semmi fájdalmat, de lehet hogy még most is megoldható így, ha mielőbb elmész.

2015. márc. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lyukas fogat házilag helyrehozni??? Ezt te sem gondolhatod komolyan. Szerintem is minél hamarabb menj fogorvoshoz, mielőtt menthetetlen lenne a fogad.
2015. ápr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!