Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek az összes fogorvos...

Szerintetek az összes fogorvos egyfajta szadista vadállat, akik élvezik, hogy más emberek szájában matatnak, húzogatják a fogukat, amivel sokszor elég nagy fájdalmat is okoznak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Arról nem is beszélve, hogy közben jól meg is gazdagodnak rajtunk. Eddig "csekély" több mint 100 ezret hagytam ott egynél, de SEMMI látszatja sincs, ablakon kidobott pénz volt szerintem.

Olyat is álmodtam nemrég ezzel kapcsolatban, amiben ülök a fogorvosi székben, aztán jó drága kezelésekre próbált rábeszélni (mert bizony volna mit csinálni rajta az biztos): erre azt válaszoltam neki kicsit indulatos hangnemben, hogy "Semmi értelme az egésznek, csak azért próbál rábeszélni, hogy tőlem is jó sok pénzt elszedjen!" Erre az álmomban úgy jó izomból keményen orrba vágott, hogy elég rendesen véreztem. Közben erősen dühöngött.

Nem is voltam már egy jó ideje egynél sem.


2015. ápr. 14. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi ilyen nincs, biztos van ilyen is, de nem általánosan. Én is tartok a fogorvostól, vannak ilyen álmaim is néha, de azokkal nem foglalkozok. A kezelések tényleg drágák, hogy igénybe veszed-e azt te döntöd el.
2015. ápr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem vagy iszonyat szerencsétlen, és nem romlósak a fogaid, tehetsz érte, hogy ne kelljen 100 ezreket otthagyni egyszerre. Tehát időben elmész, és meg lehet előzni a bajt, vagy egy olcsóbb, fájdalommentesebb módszerrel próbálkozni.

Szerintem biztos vannak szadista fogorvosok, mint ahogy szadista nőgyógyászok is: "ne kiabáljon már, tessék viselkedni" - mondta egyikőjük, mikor iszonyatos fájdalmat okozott nekem, és elkezdtem hangokat kiadni, közelében nem volt a kiabálásnak...

Az álmod csak azt mutatja, hogy félsz a fogorvostól, és rosszat gondolsz róla, őket nem minősíti.

Mindent egybevéve, minden területen nehéz kifogni egy lelkiismeretes dokit, a szád pedig elég kényes terület, a legtöbb dolog nagyon-nagyon fájdalmas ott, nem hiszem, hogy a fogorvosok szadistábbak lennének, mint más orvosok. :D

2015. ápr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ennél szerintem komolyabb oka lehet annak, ha valaki orvosnak megy. Mindenféle személyiségű ember megtalálható mindenhol, így fogorvosból is van ridegebb, kedvesebb.


Sokféle motivációja lehet annak, hogy valaki fogorvosnak megy. Lehet, szeret ilyen aprólékos munkát végezni és látni az eredményét, vagy valami miatt érdeklik a fogak, vagy többféle orvosi pálya között gondolkodott, míg végül a fogorvosi mellett döntött.

De nyilván elképzelhető, hogy vannak, akik szeretik, ha más emberek felett uralkodhatnak, akik ki vannak szolgáltatva nekik és rájuk kell bízniuk magukat teljesen.

2015. ápr. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A magánok általában nem ilyenek.
2015. ápr. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát... lehet, hogy nem az orvosokkal van a baj, így ezt az írást olvasva :-D


Nekem az a fogdoki csaj maradt meg nagyon az emlékemben, aki a brutál jó és nagy melleit szinte belenyomta az arcomba, miközben felváltva a fogamnál matatott, vagy a miniütvefúrói és egyebei között kotorászott. :-D

2015. ápr. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Idefigyelj nagyokos! Először is az álomfejtés az ezotéria kategóriában van. Azt nem gondolod, hogy ha naponta kétszer alaposan megmosnád a fogadat és mellé fogselymeznél (mert biztos azt is megálmodtad, hogy a fogkefe nem jut be a fogaid özé), akkor megkímélhetnéd magadat ettől a sok s**rházi, pénzéhez, szadista féregtől? Akik nyilván azért szívnak 5 évet az egyetemen, s utána hármat szakvizsgáig, hogy válogatott módon tudják megkínozni legális keretek között az ilyen kivételesen agyhalott embereket?
2015. ápr. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!