Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás során letört foggal...

Foghúzás során letört foggal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

a bal alsó 6-os fogamat ki kellett húzni és a húzás során az 5-ös fogam egyik csúcsa és egy darab az oldalából letört. a húzás 3 hete volt, aztán begyulladt a helye, és még mindig nagy a seb, így nem foglalkoztam ezzel. de mostanában érzem, hogy amikor eszek, akkor a rágás hatására eléggé érzékenyen reagál. mondhatni kicsit fáj. mit lehet ezzel kezdeni?

természetesen meg fogok kérdezni egy fogorvost is erről, de előtte keresnem kell egyet, mert ehhez biztos nem megyek vissza.


2015. ápr. 20. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt már csak azért is visszamennék, hogy beperelem, mert letörte a mellette lévő fogat, másrészt megnézetném azt a sebet, mert nem 3 hét, de nekem 3 nap után már semmilyen fájdalmam nem volt még bölcsességfog műtét után sem. Persze rágni nem rágtam rajta, de ez így nem oké.
2015. ápr. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez nagyon durva, nagyon sajnálom, ami történt. a másik fogorvos biztos tud tippet adni, hogy az első fogorvossal mit tudnál kezdeni.
2015. ápr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!