Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mégis mit képzel magáról anyám?

Mégis mit képzel magáról anyám?

Figyelt kérdés
Ő közmunkázik, mert neki csak ez a jó, mert helyben van. Apám is ad neki pénzt, én is, és a szeretője is pénzeli, a mamám is mindent megvesz neki amit kinéz az Oriflameből, legyen az akár 6000 Ft-os parfüm, plusz ruhát is vesz neki, de anyámnak még ez sem elég, folyton a pénzzel van elfoglalva, hogy apám is miért nem ad neki többet. Apám nem tudja, hogy szeretője van, de nagyon sejti, előttem már lebuktak. Csak azért nem mondtam el apámnak, mert félek, hogy összeverné anymát, bár lehet, hogy azt kellene... Közben napi egy doboz cigit is szív, nem is a legolcsóbbat, a keresete szinte csak erre megy el.

2015. márc. 26. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Szep kis csalad, egyikotok jobb fej, mint a masik. Az anya hercegnot jatszik es csalja a ferjet, a csalad ezt penzeli, az apa veri a feleseget.
2015. márc. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem túl sok jó tulajdonsága lehet anyádnak a leírtak alapján. Mások pénzéből tartja el főleg magát, drága vackokat vetet mással magának (például a parfümöt), de még ráadásul hátba is támadja a a férjét azzal, hogy megcsalja, és biztos csak azért van szeretője, hogy az is pénzt adjon neki, ráadásul ezek után elvárja, hogy a férje is adjon neki pénzt. Szerintem nem kellene adni neki többet pénzt és akkor elgondolkodna talán ezen az egészen és keresne magának munkát. A közmunkánál jobbat nem tudna találni?
2015. márc. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy veri? Olvasd el mégegyszer...

Nem is akar közmunkán kívül mást, mert így kényelmes neki, mert 5 perc alatt odaér a munkahelyre.

2015. márc. 26. 13:39
 4/10 anonim ***** válasza:
11%

talpraesett lehet anyud, mást meg kihasználnak, lehúznak.


mindenki úgy él ahogy tud.

te meg tlán nyudat húzod..nemde?

2015. márc. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
*talán anyudat húzod le
2015. márc. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát persze. Te se tudsz olvasni mi?
2015. márc. 26. 13:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Mit képzel magáról? Azt, hogy ő a világ közepe, akinek semmit nem kell tennie, és mégis mindent megkaphat. És ehhez a család nagyon jól asszisztál neki.
2015. márc. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

most mi bajod kérdező?


nagyon is jól értem anyut olyan mint általában a legtöbb ember.

2015. márc. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha mar a veres lehetosege felmerul, az nem utal nagyon jellemes emberre. Kiakad az ertheto, veres nem.
2015. márc. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el, és éld a saját életedet.
2015. márc. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!