Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kispesten (XIX. Ker) keresek...

Kispesten (XIX. Ker) keresek fogorvost extra sürgősen. Árakkal szeretnék nevet címet kérni, hol mikor rendel?

Figyelt kérdés
A jobb alsó 6-os fogamat már tömték,de most úgy döntött hogy önállósítja magát,és hasogat,meg dagad.Szombaton videoklip forgatásom lesz,de lassan kezdek hasonlítani egy féloldalas hörcsögre,ez nem túl jól mutat a tv-ben.A háziorvosom adott Dalacint és Cataflamot,de csak tegnap vettem be az elsőt,és nem tudom hatni fog-e addigra.Nem rég költöztem fel Pestre,ezért vok tanácstalan.KÖsy a válaszokat.
2010. febr. 25. 09:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocs,azt elfelejtettem írni,hogy valszín húzásról lesz szó,tehát a foghúzás áraira lennék kíváncsi.Tb-re nem szeretném,mert a tapasztalatom az sajnos,hogy szombatra, ha futószalagon látják el a fogakat,rosszul járok.Ezért keresek magánpraxist.
2010. febr. 25. 09:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Lőrincen tudok egyet, akihez még én is el merek menni, annyira kedves és óvatos. Ha érdekel, meg tudom adni a címét, számát. A Szarvasnál van, Kispesttől nincs messze. Tavaly húzta egy fogamat, észre sem vettem, már kint volt, 3 ezer-ért.
2010. febr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia.Igen,szeretném kérni a számot.Köszönöm.
2010. febr. 25. 16:04
 4/4 anonim ***** válasza:

dr. Olasz Mária

Ráday G. u. 1. B/2 ép. 3. em. 37.

Tel: 0630/567-8755


Sajnos a rendelési időt nem ismerem, mert most változott, de Apukám sem tudott menni időben és fogadta utána is, tehát rugalmas a hölgy.

2010. febr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!