Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tesznek ilyenkor?

Mit tesznek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Már egyszer volt gyökérkezelésem.Betömték.És most nagyon fáj ugyanaz a fogam.Állítólag annak már nem kéne fájnia.Meglehet hogy mégegyszer gyökérkezelik ez miatt?Vagy mit tesznek ilyenkor?
2010. febr. 25. 16:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi *e miatt
2010. febr. 25. 16:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat,hogy benn maradt egy gyökérdarab,nálam legalábbis így volt.Az akkori doki kihúzta volna,de az új dokim megtalálta a bibit.Igen,kicsit kellett még gyökérkezelni,aztán betömte és most rendben van.
2010. febr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is így volt az egyik fogam, elmentem a fogorvoshoz, megröntgenezte, nem látott semmit. beleinjekciózott valami gyógyszert, meg írt fel még másféle gyógyszert is, hogy szedjem. meg egy erös fájdalomcsillapitót, mert a cataflam nem hatott. ebböl a fájdalomcsillapitóból 1 szemet lehet egy nap bevenni.én este már a második szemet vettem be, annyira fájt. aztán este 7 kor könyörögtem anyáméknak, hogy vigyenek vissza a fogászatra és húzzák ki. visszamentünk, ki is húzták, persze az érzéstelenítö az nem hatott, és aztán derült ki, hogy a két gyökér közt volt begyulladva.
2010. febr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy ismét meg kell gyökérkezelni.
2010. febr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!