Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Felvarratnám a melleimet....

Felvarratnám a melleimet. Ilyenkor szilikont is tesznek bele, vagy hogy csinálják?

Figyelt kérdés

Az a nagy helyzet,hogy a fogyókúrától lógósak lettek a melleim,és felvarratnám. De egy ismerősöm mondta,hogy iylenkor némi szilikont is "tesznek" a mellbe,hogy formásabb legyen. Ez igaz? A problémám viszont az,hogy nekem amúgy sem kicsi a mellem (80/D),és én nagyobbat nem szeretnék,így sem könnyű cipelni. :) És ez a műtét mennyibe fájna nekem?


25/N


2010. okt. 7. 18:22
 1/5 anonim válasza:
nem tesznek bele, csak kivágnak egy darab bőrt. ha vállalkozol rá sok sikert biztos tetszeni fogsz magadnak!:)
2010. okt. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
az előző vagyok. 200e körül
2010. okt. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
biztos hogy a műtét után nem lesz egy jó érzés.fájni fog a seb hely.Műtötek már?mármint hogy felvágtak valamidet.na olyan érzés fájni fog a seb hely.
2010. okt. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem,még eddig hála az égnek mandulaműtéten kívül más műtétem nem volt. Tudom,hogy a gyógyulási folyamat nem lesz egy marha jó dolog,de azt hiszem ekkora áldozatot megér ez az egész.(legalábbis remélem)
2010. okt. 7. 19:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Hoxán nagyon jó fórum van a mellplasztikáról. Ha regisztrálsz, meg tudod nézni mások képeit, akik ilyet csináltattak, hogy ki műtötte, milyen módszerrel, mennyiért. Lehet szilikonnal is, meg nélküle is. Elvárás, és pénztárca függő.A felvarratás meggondolandó sok esetben, mert ha nem szépen varrasodsz- keloidos-, akkor nagyon meg fog pszichésen viselni. (mellbimbót körül varrják, mivel azt a legtöbb esetbe át kell helyezni máshova, és alatta egy háromszöget kimetszenek a bőrből, így egy fordított T alakú varrásod is lesz.) A szilikonos nagyobbíttatás nekem 600ba került 2 éve. Most az több nyilván és az csak egy kis vágás, semmi ahhoz képest, amit te szeretnél. Keresd meg a legjobb dokikat és menj el konzultációra legtöbb ingyenes, kapsz felvilágosítást és pontos árlistát..
2010. okt. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!