Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Csak a maszek fogorvos lehet...

Csak a maszek fogorvos lehet jó, ha fogkőlevételre van szükség? Vagy tömésre? Hogy lehet eldönteni ki a jó?

Figyelt kérdés
fogorvos

2015. máj. 31. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem attól jó, vagy rossz egy fogorvos, hogy maszek, vagy állami foglalkozású. Ha tele vagy pénzzel, akkor járj maszek (magán) fogorvoshoz. Ha nincs tele a pénztárcád, de a fogadat rendben akarod tartani, akkor keresd fel a lakcímedhez tartozó helyi, állami fenntartású fogorvost, aki ugyanolyan lelkiismeretesen dolgozik, mint a maszek.
2015. máj. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem egy állami fogorvosnál jártam, mindegyik jó hírben volt, miattuk kellett 2 fogamat kihúzni, többet nem megyek államihoz, évek óta magánfogdoki.
2015. jún. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es! Én meg maszekhoz jártam korábban, és piszkosul átvert! Csak egy fúrásról és tömésről volt szó, és a fogorvos visszarendelt magához 4 X, súlyos ezreseket kicsalva belőlem. Ötödjére vissza sem mentem, mert a fogam tovább fájt, elmentem egy állami fogorvoshoz, és azt mondta, az előző fogorvosról, hogy "egy kicsit elrontotta". Ezzel mindent elmondott nekem.
2015. jún. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. nem noname fos helyekre kell menni, ahol havonta megfordul 1 beteg, ráadásul neten kellene információkat nézni róla, én is ez alapján találtam meg a legjobb dokikat számomra
2015. jún. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát érdemes megérdeklődni, hogy a körzeti rendelőben ultrahangos módszerrel csinálják-e vagy sem. Előbbi esetben nyugodtan mehetsz oda, utóbbiban inkább keress egy maszek dokit. De remélem már nincs olyan. :D Tömésnél meg a fehér tömésre kérdezz rá, mert a nem látható fogakat van, ahol még amalgámmal tömik.

Egyébként vannak nagyon jó állami és maszek fogorvosok is, nem azon múlik. Sőt, van aki maszekol is. Meg van, aki fogtömésben kiváló, de mondjuk egy gyökérkezelés nem a fő erőssége. Mindig alaposan tájékozódni kell előre és akkor nagy meglepetés talán nem fog érni.

2015. jún. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!