Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A korona a jobb vagy a fog...

A korona a jobb vagy a fog implantátum?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb így huszonéves korban? Ti mit csináltattatok? És kb melyik mennyibe kerül? Melyik tart tovább?

2015. jún. 23. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen az implantátum a jobb. Mivel ebből is van több főkategória, kiemelném: Minimum NORMAL implantátum!! A korona is jó, főleg az ára miatt.

Az árak nagyságrendileg: - korona 30-33 ezer/db-tól egészen 53-55 ezer/db-ig (ez korona anyag és csapatfüggő); a mini implant 100 ezer / db (ebben van az implant+1 db fog); a normal implant 200 ezer/db; premium implant 310-320 ezer / db. A normál és prémiumnál van csomó járkálás tervezés, gyógyulási idő, csontosodás, utólagos control stb stb.

Gyorsan számolva 32 fogad van -4 db bölcsesség /2 = 14 fogad van állkapcsonként. Tehát koronával minimum 30/fog x28 áron az 840.000 ,- huf

Ugyanez normál impantátummal számolva (semmi extra hozzá): 5.600.000,- huf

(mert ha a doki azt mondja pl,h "ide kellene egy szinusz emelés" az neked hirtelen 160.000,- és azt sem tudom micsoda :D )

A minimum "normál implant" az élettartam garancia (vagy papíron 50-70 év)! A korona kihordási ideje (mind1 milyen anyagból van) papíron 8 év, tehát 8 évente kellene lecserélni a már meglévőeket: a valóságban a szerencsések 20-25-30 évet is használják (és még véletlen sem merik lecseréltetni). Akik nem olyan szerencsések azoknak a korona 2-3 évet sem tart ki, mert alászuvasodik, alászivárog, begyullad (ha nem volt rendesen gyökérkezelve stb stb stb) meg 1000 más.


Személy szerint mindent svájci implantátumra +fogakra cseréltem .. kb egy vadonat új BMW ára. (30 évesen ez azért elég nagy érvágás tud lenni anyagilag, már ha egyedül élsz, önmagad tartod el ...) De rengeteg mindent helyreállít az életedben .. ;)

2015. jún. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!