Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rettentoen felek a fogorvostol...

Rettentoen felek a fogorvostol felnott letemre is. H gyozzem le?

Figyelt kérdés

24 eves no vagyok.Annyora felek a fogorvostol h regen kiuteseim lettek a szekbe es haza kelett mennem.Azota sem voltam,pedig ennek vgy 7-8 eve.

Van ketto rosz fogam,enyhe kifejezes h rosz.Az egyik le is van tordelve szerintem azt csak szajsebesz tudja kihalaszni,a masik se sokkal jobb.Evente begyullad,es most is rettentoen faj.Kb egy hetig szokott aztan megint honapokra elmulik. Mar sajnos szurkehatul mindketto.

Panikszeruen felek,ha faj akkor is inkabb turtem eddig.

Alttasos fogaszatrol valaki tud mondani valamit?Az arakat hiaba nezem nincs konkret ar.Ezt a kettot kene kihuzni h ludjak kozbe.

Barmilyen tanacsot elfogadok,es tudom h nem kelett volna eđig varni vele,de nekem ez fobi szintjen vn:(


2015. júl. 6. 17:31
 1/4 anonim válasza:

Szia!


Mintha magamat olvastam volna. :)

Csak nekem fogínygyulladásom van.


Azt tanácsolom, hogy kérdezd meg a környezetedben élő embereket.

(Rokon, munkatárs, barátnő, ha jó viszonyban vagy a szomszéddal..lett.)


Nekem 23éves koromig teljesen egészséges fogaim voltak.

Nincs lyukas fog, csak egy ínygyulladás. :(

Mégis a fogorvos a rémálom. Pedig az összes fogorvos dícséretet mondott.


Én még keresem a megfelelő orvost.


Tudom, nem sokat segítettem. :(

2015. júl. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

fogászati altatás árak: 1 óra az 50.000,- forint, 30 perc az 25.000,- forint, de akcióban láttam már olyat, hogy 20 perc volt 18.000,- forint + az adott kezelési árak. Remélem tisztában vagy vele, hogy az altatás közbeni fogászat az kockázatokkal jár. Csináltasd meg az összes fogad, mert ahogyan egy NŐ, úgy egy Férfi is első körben nézi meg a másik fogait.

"A valódi akadály a céljaid és Te közted nem bármiféle külső tényező, hanem az a történet, amit magadnak bemesélsz. A többi csak kifogás."

2015. júl. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha budapesti vagy akkor írj egy üzenetet, én ismerek egy nagyon jófej dokit.
2015. júl. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem altatni kell, hanem jó dokit találni. A jó doki megkérdezni, hogy érzed-e, fájdalmas-e a kezelés és ha igen add még zsibasztót.

Az altatás nagyon drága, vegyél abból inkább egy új ruha kollekciót ősszre :) Hidd el nincs is rá szükséged.

2015. júl. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!