Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog kinövése okozhat...

Bölcsességfog kinövése okozhat fejfájást? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem fáj konkrétan a fejem, de picit érzem.

Az alsó bölcsességfogak akkor is fájnak (vagy érződnek), ha csak simán, gond nélkül nőnek?

s a fölső bölcsességfogaim már kinőttek.. a felső és az alsó bölcsesség fogakat is meg kéne röntgeneztetnem?

s műtét esetén mennyi idő a gyógyulás, mennyire fájdalmas?



2015. júl. 11. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez fájdalmas dolog sajnos. 5 éve nő nekem az egyik, be is gyulladt, készült röntgen; mégis minden oké. (Szerencsére már a nagyja kint is van) Fejfájást sőt, fulfajast is okozhat.
2015. júl. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fájhat tőle a fejed, de nem biztos, hogy ettől fáj. Ha aggódsz a fogaid miatt, egy röntgent mindenképpen megér, hogy megnyugodj; de az normális, ha feszít a növekedő fog, hiszen át kell fúrnia magát az ínyen. A műtét milyensége attól függ, milyen fogat kell kiszedni, de ezen még korai aggódnod.
2015. júl. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én migrénes vagyok, és pont ezért húzták ki a két felső bölcseségfogamat. Fogdokim mondta, hogy nyom valamit és az okozhat migrént. Már rég volt, bocsi nem emlékszem pontosan.

Egyébként jobb lett, de még mindig vannak migréneim, szóval nem vagyok biztos benne, hogy ez volt a kiváltó ok. Lényeg, hogy menj el orvoshoz, ő majd megnézi.

2015. júl. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!