Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Érdekelne, hogy a Bright...

BIV kérdése:

Érdekelne, hogy a Bright White otthoni fogfehérítés tényleg használ?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy érdemes-e megrendelni egy szettet, avagy sem. Illetve, hogy mennyire tartós ez a fogfehérítő módszer?

Köszönöm a válaszokat előre is!

Itt egy link róla: [link]



#fog #fogfehérítés #szájápolás #szájápolás otthon
2015. júl. 14. 11:01
1 2 3
 21/24 R.Vivi0603 válasza:
0%
Nem tudom, hogy ismered-e Barnit a youtube-on, de nézd meg a fogfehérítős videóját, amit nemrég rakott ki. A fogfehérítésről beszél és a Bright White-ot próbálja ki és neki bevált.😊
2017. júl. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Én is bedőltem ennek az átverésnek. Jó a marketingjük, a lefizetett sztárok, a lefizetett kommentelők. A valóságban a termék semmit nem használ. Az elemtartó fedél állandóan lejár, a sínt alig lehet rátenni a szerkezetre. 20 alkalmasat rendeltem. Nem dohányzom, nem kávézom. A fogaim szinte fehérek, 1-2 árnyalatot akartam világosítani, hogy vakítóan fehérek legyenek a fogaim. Nemhogy nem világosodott, de szerintem még sárgábbak is lettek. Senki ne vegye meg, mert ez egy nagy átverés!
2017. okt. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom... Semmit sem ér! Elrabolt az életemből rengeteg időt, eredmény semmi!
2017. nov. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
100%

21 : R.Vivi0603


Arra nem gondoltal, hogy a youtube "sztarok" akik hasznaljak azok marketing cellal csinaltak rola videot? Hivhatjuk oket fizetett reklamnak, ha igy megerted.

Ne dolj mar be konyorgom minden ilyennek.

2018. febr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!