Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rettegek a fogorvostól, és...

Rettegek a fogorvostól, és csütörtökön mennem kell. Már az injekciótól is félek. Hogy győzzem le?

Figyelt kérdés
2015. júl. 14. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert te érzed az injekciót? Én sose érzem. Én mindig megnyugszom, hogy most már jó kezekben vagyok. Annyi, hogy rossz olyan sokáig tátva tartani a számat, de amúgy akár el is tudnék aludni kezelés közben.


Koncentrálj arra, hogy jól döntöttél, még ez a kis kellemetlenség és tökéletesen egészséges leszel. Meg hogy bátor vagy, ha a félelmedet így le tudod győzni a jó cél érdekében.


Mi lesz, tömés?

2015. júl. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha volt már rossz élményed, akkor megértem, hogy rettegsz, én is kipróbáltam már 4 fogorvost. ebből az egyik, akihez gyerekkorom óta járok, maszek orvos. és mikor éppen mennem kellett, nem volt pénzem, én is rettegtem a többitől, és nem is mennék vissza hozzájuk sosem.


de az injekció nem fáj, amint beadják, már zsibbadsz is.

2015. júl. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Megértelek, én is így vagyok vele... Sajnos ezt ki kell bírni. Lehet kérni ínyzsibbasztó zselét, de nekem az semmit nem használt.


A félelem általában nagyobb a kellemetlenségnél. Ha többkörös a forduló, akkor csak először félek, utána már nem.

2015. júl. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Fél órával a kezelés előtt vegyél be egy fél Algopyrint, így biztosan nem fog fájni.
2015. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Húsz éves koronát szednek le, huzások lesznek, és ha lehet uj körkorona. Ha nem lehet, mert kevés lesz a fog akkor......
2015. júl. 14. 14:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor... akkor sem kell fetletlenul kiveheto mufogsorra gondolni. :)

Ha ep es eros az a csontozat, akkor be tudnak ultetni egy-egy csapot, es arra ugyanugy fel tudnak rakni egy korkoronat, mintha csak a sajat fogad lenne.

2015. júl. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az nagyon drága nem?
2015. júl. 15. 07:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Hat altalaban ahany tagos a hid, annyiszor 25-50 ezer ft, anyagtol, orvostol fuggoen. Plusz a csapok.
2015. júl. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!