Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egészséges négyes fog kihúzása?

Egészséges négyes fog kihúzása?

Figyelt kérdés

Rögzitett fogszabályzóm lessz és a bal felső négyest húzni kell ami jó fogam,nem volt még soha kezelve,jobbról ötöst fogja húzni ami tömött,gyökérkezelt!

Bölcsességfog műtéti eltávolitásához lehet hasonlitani a négyes fog fájdalmát,vagy közel sem akkora és hosszan tartó fájdalommal jár?Ugyanis még másik fogamat nem húztak csak bölcsességet!


2015. júl. 19. 23:34
 1/2 anonim válasza:
Nekem 5öst húztak, fogszabalyzó miatt szintén. Jó fogak voltak, sajnáltam én is, de a szép mosolyért meg kell szenvedni:) nemhinném, hogy nagyon különbözne a folyamat a 4es fog húzásától, szóval nyugalom, egyáltalán nem olyan szörnyű, mint amilyennek tűnik, nem is nagyon lehet érezni, de utána egy-két napig kellemetlen.
2015. júl. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

teljesen más! foghúzásnál a fájdalom szinteket összehasonlítva: a leggyengébb 1-1 bölcsesség van egy oldalon egyszerre a 2 bölcsesség, ezt követi egy alsó első egygyökerű csapfog vagy ezek sorozata (egyszerre onnan 2-3-4 fog), ez után következik az "ilyenek", mint amit te is kérdezel és az utolsó és legfájdalmasabb a hátsó rágófogak (kivéve ugye a bölcsesség fogak): azok a 3 gyökérrel egyenként is elég fájdalmasak, de ha szeretnéd fokozni az élményt, aki ezekből 3 képes kihúzatni na az erős ember!

Az #1-vel nagyon egyetértek, hogy meg kell szenvedni a szépségért! Kitartást!

2015. júl. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!