Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerülne egy kivehető...

Mennyibe kerülne egy kivehető fogszabályozó Székesfehérváron, csak a felső állkapocsra? 14 leszek novemberben. Lehet nekem még kivehető?

Figyelt kérdés

2015. júl. 22. 11:25
 1/5 kittikehh00 válasza:
45%
Attól függ melyik fogorvosnál... De olyan 3-400ezer forint körül lehet.
2015. júl. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kittikehh00 válasza:

Az előző kérdező vagyok!


Nem olvastam az elejét, a kivehető nem annyi amennyit mondtam. Az körülbelül 10.000forint, legalábbis az én kislányomnak annyi volt.

2015. júl. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyigi sehol nem kerul annxiba mint amennyit az elso irt ;)
2015. júl. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy kivehető Fogszabalyzo kb 10.000-15.000 Ft ha jól emlékszem nekem annyi volt en 8 éves voltam kb 1 évig hordtam de Nem segített semmit a kivehető a fogaimon(vegyes fogazatom volt) most 12 vagyok es mar csak csont fogam van ezért állandó fogszabalyzom lesz. Tagolt függ hogy lehet ekivehetod hogy van e még tej fogad

Remelem tudtam segíteni

2015. júl. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most megnyuodtam! Mert ahogy nézegettem egy kissebb vagyonba kerülne! Köszönöm a válaszokat! 😌
2015. júl. 27. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!