Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályozás miatt kihúzott...

Fogszabályozás miatt kihúzott egészséges fogak helyére fogszablyozó levétele után lehet fogat csináltatni, hogy megy ez?

Figyelt kérdés
Akinek levették az állandót és már az éjjelire sincs szüksége ,tehát jól állnak a fogai mit tett ,hogy ne hiányozzon foga,mi a teendő,milyen fogat és milyen eljárással érdemes csináltatni?
2015. júl. 23. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
nem, direkt azért huzták ki mert igy nem torlodnak majd vissza
2015. júl. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké értem,hogy miért kell húzni fogat de a többi fog nem tölti ki a kihúzottnak a helyét,marad rés és azzal a réssel mi lessz?
2015. júl. 23. 22:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem tölti ki, a rés el fog tűnni, ahogy rendeződnek a fogak.
2015. júl. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ok kb. két év múlva meglátjuk,ha elfelejtem irjatok ide!
2015. júl. 24. 23:32
 5/7 anonim válasza:
Nyugi,nem lesz rés. Nekem alul és felül is kikellet húzni 2-2 fogat, a bal-jobb 4 est. Minimális rés sem lesz mire leveszik.
2015. júl. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Minden második fogszabályzós itt a gyakorin azon bánkódik,hogy bárcsak ne húzatta volna ki az egészséges fogát!Vajon miért?
2015. júl. 26. 10:55
 7/7 anonim válasza:
Egyik sem indokolta meg hogy miért? Nekem ugyebár kihúzták de nem bánom.. Miért is kellene. Csak így lehetett tökéletes fogsort elérni.
2015. júl. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!