Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Befejezetlen gyökérkezelés?

Befejezetlen gyökérkezelés?

Figyelt kérdés
két alkalom megtörtént a gyökérkezelésből már csak egy harmadik,utolsó alkalom kellett volna,de pénzem se volt,hirtelen kiadás miatt,és terhességem azon szakaszához értem mikor folyton hánytam és öklendeztem,legalább 4 hónapig,a végén még a vizet is kihánytam,szóval lehánytam volna a fogorvost sztem...most már késő befejezni ugye? 1 év telt el.meddig birja befejezetlenül?ki fog esni a fogam?nem fáj,de ha fájna esetleg kiidegelni elég,?nem szeretném kihuzatni...
2015. júl. 24. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el minél előbb, amíg nem fáj, addig szerintem meg lehet még csinálni.
2015. júl. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1., meg is válaszoltad az alap kérdésedet: "Befejezetlen gyökérkezelés?" Igen

2., honnan tudod hány alkalom egy gyökérkezelés? min 3, meg amennyivel több is lehet!

3., ez egy nagyon szép történet,amivel nyugtatgatod magad, csak maga a cselekvés nem történik meg.

4., annak a fognak (ha nyitva maradt) már 2-3 hónap után is KUKA, 6 hónap után biztos és 1 év után? viccelsz??

5., ha nem szeretnéd nem kell kihúzatni .. sokkal jobb gyógyszert szedni rá, meg kezelgetni (40-70 ezerért), hogy aztán me7et a kukába, ha cérnálval nem bírod.

6., személyes véleményem szerint az már rothad és meg kellene tőle szabadulnod, mert ha vésegetni kell ..

2015. júl. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
tudom hogy befejezetlen gyökérkezelés az nem kérdés volt te nagyon okos,ha 3 hónap és kuka én 4 hónapig hánytam hogy mentél volna????rothad de ott van elöl ha kihuzatom hogy fogok kinézni??minek válaszolgatsz kedves utolsó ha ilyen flegmán tudsz csak..ez a hobbid?de amugy köszönöm ezt akartam tudni.
2015. júl. 27. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!