Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog érzéstelenítésse...

Bölcsességfog érzéstelenítéssel vagy altatással?

Figyelt kérdés
Ha netán arra kerülne a sor hogy ki keljen venni a bölcsességfogamat akkor melyiket választanátok és melyikben bíznátok hogy fájdalommentesebb?

2015. aug. 16. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Altatás csak nagyműtétnél kell, ez nem az. Minden altatás hülyít egy kicsit, van, akinél az már sokat számít.
2015. aug. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szamo77db ***** válasza:
Nekem ki kellett fűrészelni egy bölcsességfogamat, mert vízszintesen fekve hozzánőtt az állkapocs csontomhoz. Helyi érzéstelenítésben csinálták a szájsebészeten. Nem éreztem belőle semmit. Ennyiért kár a szervezetet narkózissal terhelni!
2015. aug. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem altattak, de felébredtem közben, szerintem elég a helyi érzéstelenítés. Megspórolsz egy altatas utáni rosszullétet.
2015. aug. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan korszerű érzéstelenítők vannak, hogy nem fogsz érezni semmit a kivételénél. Kár lenne altatásban. Miután kimegy a fájdalomcsillapító hatása, akkor viszont fáj, akár altatnak, akár nem. Nekem darabokban szedték ki, és közben fúrták is, hogy ki lehessen szedni, és nem éreztem semmit sem közben.
2015. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Éber szedálás a tuti. A helyi érzéstelenítés miatt tényleg nem fáj (elvileg, mert nekem háromszor is érzésteleníteni kellett), de ha mondjuk pánikolsz, akkor jobb az éber szedálás.
2015. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!