Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mire számítsak a fogorvosnál?

Mire számítsak a fogorvosnál?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést a hosszú történetért....

Felül szinte az összes fogam rossz, 2 hiányzik is, ebből az egyik elöl van :(

Alul is van pár rossz fogam...

A fogorvos akihez tartozunk (mármint az iskola) egy nagyon utálatos, beképzelt nő, amúgy is félek a fogorvostól de ő megneheziti a dolgot...

Nem szeretnék őhozzá járni de megszeretném csináltatni a fogaimat. Valószinű, hogy sokat ki kell húzni... és sokaktól hallottam, hogy nem fáj az inyekció de akárhányszor csinált velem valamit ez a nő, az mindig fájdalmas volt. Szóval a kérdésem az lenne, hogy ha elmegyek egy másik fogorvoshoz, mire számithatok? Ha kihúzza a fogaimat, mennyi idő után lehet műfogat csináltatni? Mennyivel jobb altatásban csináltatni mint ébren? S mennyi ideig fog tartani mig minden fogamat megcsinálja? És mennyibe fog kerülni mindez? Nem igazán van pénzünk, de ha megéri én megdolgozok érte!

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. aug. 21. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Felesleges az altatás, ha találsz egy olyan fogorvost, aki fájdalommentesen dolgozik és kedves is, akkor nincs értelme, ismerősök körében érdeklődj jó fogorvos után.

Ha implantátum kerül a a kihúzott fog helyére, akkor azt azonnal megcsinálják foghúzás után, egyébként meg kell várni amíg begyógyul a seb, ez 1-2 hetet igénybe vesz.

Az árak nagyon változóak és annyi mindent kell nálad csinálni, hogy lehetetlen összeget mondani, de biztosan több százezerre jön ki a pótfogakkal együtt, ezt majd első alkalommal a fogorvos elmondja, vagy legalább egy kb összeget, de kérdezz rá.

2015. aug. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, Liza?
2015. aug. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ez sokat segitett! :)
2015. aug. 21. 16:00
 4/4 anonim válasza:
Szia Liza! Nekem is húzták 4 fogamat, altatás nélkül, nem mondom, hogy kellemes volt, de kibírható, 1 hét alatt kb begyógyult mindegyik. :) Egy tömés általában 10-15000 forintba kerül, egy implantátum 120 000- 140 000 forint között mozog, én úgy tudom. Sajnos nagyon sok pénz...Szerintem kb fél év alatt mindent meg tudna csinálni,de attól függ milyen gyakran tud időpontot adni neked. Lehet, hogy 2 hónap alatt is készen lennél. És persze, hogy megéri! Te is jobban éreznéd magad ha készen lenne, ez biztos. Vannak nagyon jó fogorvosok, kedvesek, akik ügyesen is dolgoznak, én is kifogtam egy ilyet szerencsére, kérdezősködj az ismerőseid között, hátha tudnak ajánlani a környékeden egy nagyon jót. :-)
2015. aug. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!