Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj a tejfog kihúzás?

Fáj a tejfog kihúzás?

Figyelt kérdés

A héten megyek vissza hogy húzzák 3 fogamat és az egyik az hátsó 5-ös, és félek hogy fájni fog.

És még egy olyan kérdés hogy az érzéstelenítés mennyire fáj? 13/L



2015. aug. 24. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Az injekció érezhető,egy kicsit feszít ott ahol a tű a bőrbe fúródik.

Az sem halálos fájdalom, csak fél percig tart, a többi rész sem vészes.

2015. aug. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz vészes, a tejfognak nincsen gyökere. Nekem ilyen "pisztollyal" adták be legutóbb az érzéstelenítőt, csak azét éreztem egy idő után, hogy zsibbad a szám. Sajnos mire hazaértem, sokkal jobban zsibbadt, mint amikor az orvos csinálta. De nekem gyökérkezelésem volt és abból se éreztem semmit, ahhoz képest a pedig tejfog húzás szúnyogcsípés. Szóval nem kell pánik, sokkal jobbak az érzéstelenítők, mint régen.
2015. aug. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem elől húzták ki úgy, hogy nem mozgott. Ezért volt muszáj megszabadulni tőle. Akkor nem injekciós, hanem fújós érzéstelenítés volt. Semmit nem éreztem, pedig már kezdett gyökeret ereszteni.
2015. aug. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem azok a fogak amik tejfogak voltak és mozogtak nem fájtak, viszont az ami nem mozgott és kivették az fájt. Nekem még mindig van egy tejfogam!! :) 18/L
2015. szept. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Már túl vagyok rajta és egyáltalán nem fájt :)
2015. szept. 12. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!