Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » FLAVIN 7 termékek csak rákos...

FLAVIN 7 termékek csak rákos betegeknek ajánlott, vagy egészséges ember is szedheti pl. megelözésképp?

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van ennyi kidobandó pénzed. Egyé' inkább magyar gyümölcsöt, mennyiségben! Elárulom, az is tele van flavoinodokkal!
2009. jún. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Blue Child ***** válasza:
Akárki szedheti, én is vettem, jó nagy gáz a belseje. Bocsika de ha a kapszulákon fekete "pöttyök" találhatóak, nem tudom, mi van benne, fejete szedermag-héj, amint azt írja a doboza, vagy pedig - mivel nem gyógyszertár - rosszul tárolták és idő előtt bomlásnak indult. Egyébként több gyógyszert is megnéztem itthon - patikait, vitaminokat - azokon is vannak másféle pöttyszínek és szerintem nem egészségesek. Kukába valók. Osztom az előző véleményét - ha egyáltalán 11 évvel később még itt van valaki :) - hogy egyél sok gyümölcsöt és zöldséget, a flavonoidokat/resveratrolt (az is jó rák ellen), azt azokból vonják ki. Főleg jó a keresztesvirágzatúak= brokkoli, káposzta, retek, karfiol, kelbimbó, meg a citrusfélék.
2020. dec. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Blue Child ***** válasza:
Én szedtem Culevit-et is, de az sem nagy szám. Zöldség és gyümölcs. Nem tudod, hogy megbomlott -e.
2020. dec. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!