Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj és érzékeny az egyik...

Gankona kérdése:

Fáj és érzékeny az egyik eltört fogam, de az ínyemnek semmi baja. Szerintetek érdemes így fogorvoshoz menni kihuzatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Már egy hete fáj a fogam ami eltört étkezés közben, mert már alapból kicsit tört volt szerintem. Általában ilyenkor nekem mindig az ínyem bedagadt és nagyon fájt az miatt a szám egy része, de most az ínyemnek abszolút semmi baja sincs. Szerintetek érdemes így fogorvoshoz menni kihuzatni? A töres mérete talán az egyharmada a teljes fogamnak, de mivel hátúl van a törés ezért azt sem tudom, hogy hozzá tudna e az orvos rendesen férni.

Köszi ha elolvastad


2015. okt. 13. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el a fogorvoshoz. Ha csak egyharmadát érinti a fogadnak a törés, akkor felépítik fehér tömőanyaggal a hiányzó részt.
2015. okt. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kovács Elu válasza:
Dehogy huzasd ki!!!! Nekem tavaj tört le az első fogamrol egy kis darab (egy harmada) csak be kell töltenem a 14. Életévemet és csak így fogják megcsinálni azaz novemberbe bepótolják. De elég drága a pótlás ;c és hogy hogy fogom enni a szendvicseket az jó kérdés xd :\
2015. okt. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!