Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma voltam fogorvosnál, sajnos...

Ma voltam fogorvosnál, sajnos az első fogamat gyökérkezelni kell, teljesen odavagyok, nagyon félek. Mennyire fájdalmas ez a művelet?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 19:10
 1/7 anonim válasza:

Elérzékenyülök ennek hallatán.

Akarommondani elérzéstelenítenek rendesen. De ha mazoista vagy, ne kérj érzéstelenítőt, mert akkor nem lesz élvezetes.

2010. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy semmit sem fogsz erezni, mert de, de konkretan fajni valoszinuleg nem fog.
2010. márc. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első két fogam gyökérkezelve van. Hát nagyon fájt az egyikben ki is kellett cserélni a tömést.
2010. márc. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolso: Erzestelenitettek? Ha igen, akkor nem szabadna fajni!

Mondjuk az erzestelenites marha rossz, foleg amikor meg az ember szeme is zsibbad:D

2010. márc. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én már átestem ezen és ki fogod nevetni az egészet! Abszolut nem fáj és nem kell paráznod!
2010. márc. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a -többnyire-megnyugtató válaszokat! Jaj, csak ne félnék ennyire a fogorvosoktól...
2010. márc. 17. 10:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Jajj, ne félj már. Én is féltem, sőt, rettegtem, de találtam egy tündéri fogorvos nőt és nála nem félek. Nem mondom, hogy nem fogod érezni, na de a fájdalomtól nagyon messze van :)
2010. márc. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!