Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ajándék fogdokinak, mikor...

Ajándék fogdokinak, mikor adjam neki oda?

Figyelt kérdés

Elég problémás beteg vagyok és ő az első doki, akihez szívesen járok, nem cseszett le, hogy milyen vagyok.

Eredetileg úgy volt hogy magánba megyek hozzá, de akkor, ott mondta hogy ő a körzetim, tb-re mindent megcsinál. Sose sietett, két hétnél nem vártam többet, volt hogy egymás után 2 napra írt be, hogy hamar túllegyek rajta.

Most végzett a gyökérkezelésemmel és már csak egy húzás és egy fogkőleszedés van (a fogkövet nem ő csinálja majd, hanem az asszisztense) ezért gondoltam valami ajándékra, egy teaválogatásra (mindig amikor beadja az érzéstelenítőt, mondja hogy elmegy teázik egyet, zsibbadjak :D )

Adhatok? Mikor adjam oda?


2015. nov. 5. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Add oda a fogkőleszedés után, gondolom ő is ott lesz, és ha megengedheted magadnak, akkor az asszisztensnek is adj vmi jelképes dolgot (pl. 1 tábla csoki), mert nagyon sokat segít ő is a "háttérben". :)
2015. nov. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!