Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez korona vagy micsoda?

Ez korona vagy micsoda?

Figyelt kérdés
Utoljára talán néhai dédapámnál láttam ilyet, hogy úgy néz ki a dolog, mintha egy egész fog fémből lenne. Gondolom korona vagy valami hasonló, de nem nagyon értek hozzá. Csak azért vagyok most leragadva, mert ilyet egy egész fiatal, gyerekkorú fiú szájába láttam. Marhára villog mikor beszél. Ez még is micsoda lehet? vagy miért kellett neki ilyet csinálni?
2015. nov. 16. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, korona lehet. Bár a teljes fém koronát aranyból szokták és azért, mert tartós és jó vele dolgozni.
2015. nov. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De egy max 12 éves gyereknek miért kell ilyen?
2015. nov. 16. 22:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet szétrohadt a foga és csak koronával lehetett megmenteni, lehet azért fémből csináltatta, mert az a legolcsóbb, vagy direkt villogni akar a fogával. :-)
2015. nov. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
"lehet azért fémből csináltatta, mert az a legolcsóbb"- Azt kizárnám, mert eléggé felveti a családját a pénz. :D
2015. nov. 17. 10:03
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy lehet hogy arany, azt már nem tudtam kinézni.
2015. nov. 17. 12:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor tuti aranyból van, sokan azzal villognak, de szerintem elég ronda.
2015. nov. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
2015. nov. 17. 14:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez korona. Anyukámnak is van, de neki hátul. Előre már nem nagyon tesznek, mert ronda, szerintem is, kivéve ha kérik :D
2015. nov. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!