Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hova adja az erzestelenitest...

Hova adja az erzestelenitest a fogdoki? Mennyire faj?

Figyelt kérdés
A bal felso szemfogam lyukas es par napja vettem eszre hogy a jobb szemfogam melletti metszofogamon is van egy lyuk(a ket metszofog kozott) ezekben az esetekben hova adja a szurit? Mert mikor az egyik ragofogam huzta akkor belulre az arcomhoz adta(vagy nemtudom jogy irjam le)
2015. nov. 21. 18:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ha kihúza,az ínyedbe,meg a szálpadlásodba,és hidd el,rohadtul fáj,viszont miután kész az érzésteklenítés,alig fogod tudni mozgatni a szád.
2015. nov. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Annyit azért rosszul mondott az első, hogy nem fáj rohadtul, sőt, alig érzed meg. :)
2015. nov. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez nem tul biztato.. igyis felek elmenni.. es ha tomi?
2015. nov. 21. 18:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem annó pont tömték, 2-őt is, de nekem be volt gyulladva a fog, na az nem volt kellemes, kaptam pár érzéstelenítőt.
2015. nov. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Először kaptam én is akkor érzéstelenítőt, előtte még sosem, én is nagyon paráztam, de feleslegesen, nem is fáj szinte.
2015. nov. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem szokott nagyon fájni. Csak olyan kellemetlen érzés.

Ínybe és szájpadlás közelébe adják.

2015. nov. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Es ezeket betdja tomni? Foleg a ket fog kozotti lyukat.. Valamint a metszofogam mar regota lyukas,nemtudom mekkora lehet a lyuk mert belul fekete hiaba mosom de nem faj.. ezt is tomi vagy huzza? Vagy gyokerkezeli??
2015. nov. 21. 18:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló helyzetben a metszőfogak főlé középre adta, könnyeztem is...
2015. nov. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Addig örülj, még nem fáj, mert nekem be volt gyulladva, és ugye fájt, és ha jól emlékszem, meg jól éreztem kifurta a fogam, nyomott a lyukas fogba egy érzéstelenítőt, aztán ki idegelte, és aztán úgy tömte be..
2015. nov. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én eddig egyszer kaptam érzéstelenítést fogtömés előtt, jobban paráztam tőle, mint amilyen volt valójában

ínybe kaptam baloldalt felül, és tényleg nem éreztem semmit, nem fájt, olyan volt, mintha egy kis szőrös méhecske zizegne ott, furcsán hangzik, de nem tudom máshoz hasonlítani

viszont utána a zsibbadás nem tetszett, olyan volt, mintha ki akartak volna esni a fogaim :D , nem fájt, csak furcsa volt

szóval ne félj, hidd el, sokkal rosszabb lesz így, és nem azért, mert fájni fog (nem fog), hanem mert saját magadat stresszered vele

2015. nov. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!