Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Állandó fogszabályzás után mi...

Állandó fogszabályzás után mi lesz?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, kettő lehetőség van: esti fogszabályzó (kétszer annyi ideig amíg az állandó volt) és egy a belső részre ragasztott fémcsík (ez egész életen át ott lesz...). Nekem a fémcsík lesz a valószínűbb (fogorvosom mondta), ti bevállalnátok így is a fogszabályzást? (1,5-2 évig lesz majd rajtam)

2015. dec. 19. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán, igazából én ha lehet is majd választani, akkor is azt a beragasztott ívet fogom, ez a ki-be rakosgatósdi nem az én idegrendszeremhez van kitalálva. Egyik barátnőmnek is ilyene volt/van, de neki amúgy nem kell egész életében viselnie.
2015. dec. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Leírnád milyen tapasztalatai vannak? Fogselymet gondolom nem lehet használni vele.
2015. dec. 19. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kérdeztem őt erről még egyszer sem. De sosem hallottam panaszkodni.
2015. dec. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem alul egy fém ív van felül eg átlátszó éjszakai :)

Igazából egyik sem kényelmetlen ..:) az ív az eléjén zavaró volt a nyelvemnek de megszoktam. Fogselymet lehet hasznàlni de nem ajánlok mert nekem pont amiatt elengedte a ragasztó:( keletkezett egy kis fogkő azt szerettem volna kitisztitani de nem kelett volna 😀

2015. dec. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Neked is egész életeden át bent lesz? Ez nem zavar(na)?
2015. dec. 20. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!