Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mondanátok sürgősen fogfájásra...

Mondanátok sürgősen fogfájásra házi gyógymódot?

Figyelt kérdés

Nincs itthon semmiféle gyógyszerem, szegfűszegről hallottam az sincs :( langyos borsos vizet ajánlottak de nem vált be.

a fogam elvan annyira rohadva vagy hogy mondjam, hogy nincs már belőle csak egy kis csonk.

megőrülök please help!



2016. jan. 8. 02:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
áááá :/ senki?
2016. jan. 8. 03:19
 2/11 anonim ***** válasza:

Szegfűszeget rágni és nyimd a fogadra.

Fahéj és méz keverékét a fogra helyezni.

2016. jan. 8. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hívd fel az ügyeletet, hátha van ötletük! Esetleg valami alkoholos, pálinkás, vagy Svéd keserűs bedörzsölés??? Írd meg mit ajánlottak, nekem is csak kis csonk van, nemrég tört le, kiesett a tömés nagy része is, nem fáj, mert még van benne tömés, de ha kiesne, nem tudom mit éreznék, csak hétfőre kaptam időpontot fogászatra.
2016. jan. 8. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm mindkettőtöknek! sajnos semmi alkohol nincs itthon :S nagyon kínlódok rossz ez a fogfájás...

mézes fahéjat most fogom kipróbálni, remélem neked is megoldódik a problémád.

2016. jan. 8. 03:46
 5/11 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudom felhívni az ügyeletet, nincs itthon a mobilom és más kimenő hívásom sincs :/
2016. jan. 8. 03:49
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]


jegelés

2016. jan. 8. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A konyhasó is működik. Egyszerűen adjunk egy pohár vízbe kevés konyhasót, és ezzel öblögessünk.


[link]

2016. jan. 8. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkettőtöknek, a jegelést most próbáltam pár percig működött aztán megint fáj:(, most próbálom ki a konyhasót
2016. jan. 8. 04:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Ügyelet, ha van neted megtalálod hová kell menned. Hidd el ezen már csak a doki segít. Fél óra és megcsinálja más különben házi módszerekkel hetekig fogsz szenvedni. Vegyél be egy fájdalomcsillapítót, keresd ki hová kell menned és a lehető leghamarabb indulj el.
2016. jan. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én gyakorlatilag anno mindent végigpróbáltam.A szefűszegezés 0,annyit sikerült elérni,hogy plusz kegyetlen hányigerem lett tőle.A pálinkázás szintén nem fog semmit csinálni,kivéve ha 3

-4dl megiszol belőle,az már annyira elbódit,hogy a fájdalmat kevésbé érzed.A többi "tuti" házipraktika kb ennyit ér.Szerezz be gyógyszert,ajánlom az ibumaxot(ugyanaz mint az algoflex csak jóval olcsóbb)és mielőbb keress föl egy fogorvost,az a biztos megoldás. Sok sikert és kitartást.

2016. jan. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!