Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés meddig fáj?

Gyökérkezelés meddig fáj?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hétfőn gyökérkezelték a fogamat és most igy csütörtök reggel is érzem az azért, hogy a doki megbolygatta. Most fogalmam sincs, hogy ez mennyire okés?:D Annyit mondott, hogy majd érzékeny lesz a ráharapásra, és kaptam egy ideiglenes tömést és majd valahogy február 22én menjek vissza. A kérdésem annyi, hogy rendben van, hogy fáj? Ha már gyökérkezelték nem értem mi fáj?

2016. jan. 28. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne várj 22-ig. Valószínű, hogy nem jól ölte ki a ideget, vagy levegő maradt a tömés alatt, és be van gyulladva. Ha jól csinálták volna, akkor max 2 napig lett volna érzékeny, de akkor sem fájna, csak "érzed"
2016. jan. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy előbb meg nem kaptam időpontot, Most pl nem fáj, de ha egy kicsit ráharapok érzem, hogy szét lett cseszve a fogam
2016. jan. 28. 10:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha csak ráharapásra fáj, akkor az nem gond, nekem sokáig érzékeny volt ráharapásra, akkor van baj, ha anélkül is fáj, ilyen esetben azonnal vissza kell menni és köteles fogadni.
2016. jan. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ráharapásra még sokáig ilyen lesz és érezni fogod a bolygatást, természetes.

Akkor fogadnak soron kívül ha már nagyon fáj, aludni se tudsz a fájdalomtól stb, akkor gázos.

Egyébként pedig az íny fáj ilyenkor általában, nem a fog, hisz abban már nincs ideg, esetleg az állkapocscsont lehet érzékeny, mert csak rezegnek az eszközök. Sőt a pszichés dolgok is rátesznek.

2016. jan. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :) Hát kiváncsi leszek mi vár rám 22-ig
2016. jan. 28. 19:12
 6/6 paradicsom31 ***** válasza:
Milyen a gyökérkezelés? Menete? Mit csinál?
2016. febr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!