Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után begyulladt íny?

Foghúzás után begyulladt íny?

Figyelt kérdés
Egy hete húzták ki az egyik fogamat és be van gyulladva az íny körülötte. Eddig nem fájt annyira, hogy gyógyszert kelljen bevennem miatta (most sem). Viszont úgy érzem, mintha a húzás melletti fogam mozogna. Egyébként nem vérzik, viszont a lyuk fekete színű (gondolom alvadt vér), nem sárgás, ahogy írni szokták? Ez normális? Holnap megyek fogorvoshoz, nagyon be vagyok tojva, hogy még egy fogat elveszítek.

2016. febr. 7. 15:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem fájt a mellette lévő fogam visszamentem fogorvoshoz átmosta a volt fogam helyét és naponta kaptam gyógyszeres csíkot az ínyembe. Kb 1 hét után már semmi baja nem volt.

Én magamnak köszönhettem a tejtermék miatt, megörültem, hogy kiment az érzéstelenítő hatása és elfelejtettem, hogy azt nem kéne. Ha neked is csík lesz belőle nem fáj csak kellemetlen, nyugi.

2016. febr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!