Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha a fogtömés fényre kötödő...

Ha a fogtömés fényre kötödő tömés, viszont érzésre olyan mint a cement az normális?

Figyelt kérdés

Volt már cementtömésem, de ez nem az. Viszont ugyanolyan "száraz" és "érdes" mint a cementtömés, míg a másik 3 tömésem azok ilyen sikamlósak ha áthúzom rajtuk a nyelvem.


Ez viszont nem TB-n történt hanem magánfogászaton. Mármint ez az "érdes" tömés.


2016. febr. 10. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
csak azért érdes, mert friss.
2016. febr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Normális, majd kopni fog a felszíne és kisimul.

Nekem magyarázta a fogorvos, hogy miért ilyen, de már nem emlékszem.

2016. febr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Így 3. nap már sokkal jobb a tömés. Két egymás melletti fogam lett tömve, közöttük volt lyuk, máig úgy éreztem van valami a fogamban de a fogselyem megoldotta (bent maradt egy pici tömés).


Egyelőre most az a helyzet, hogy elvileg fent a fogam ínyénél nem volt jól mosva a fogam, így elkezdett vérezni töméskor, és most azóta még vérzik mikor fogat mosok. Remélhetőleg hamarosan elmúlik! :)

2016. febr. 13. 11:42
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyébként az volt a furcsa, hogy TB-n mikor voltam, ott a rágófogam tömték be (kb 2 éve) és mikor mentem hazafelé a nyelvemmel megnéztem milyen lett, és elég sikamlós volt már ~1 óra múlva is. Minthogyha lett volna rajta ilyen "csuszamlós réteg".


De most már ez is jó, már nem zavar.

2016. febr. 13. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!