Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Menjek el másik orvoshoz?

Menjek el másik orvoshoz?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete péntek este iszonyatosan megfájdult a fogam. Másnap reggel elmentem orvoshoz aki antibiotikumot írt fel. A cataflam tabletta kb 3 órát használt csak. 2 napig szenvedtem utána kezdett az antibiotikum használni. Azóta semmi bajom. Tegnap kellett visszamennem de továbbra sem tudom melyik fogam fájhatott. Annyit tudok hogy fent a két utolsó közül valamelyik, mindkettő tömött. Illetve kezd ott kijönni a bölcsességfogam. A doki nem csinált röntgent, hanem azt mondta oké most nem fáj, akkor elódázzuk menjek vissza ha fáj. De én nem akarok még egyszer olyan iszonyatos fájdalmat átélni. Arra gondoltam hogy elmegyek a régi orvosomhoz akinek van röntgene és szájsebész is egyben. Mi a véleményetek? Várjam meg míg újra fáj vagy menjek elébe a bajnak? Bár már most is szurkál néha.

2016. febr. 16. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes röntgent csináltatni. Hiszen lehet, hogy van valami gyulladás és azért fájt.

Azt is meg tudják állapítani, hogy melyik fog fáj.

Kocogtatják, hideget tesznek rá. Szóval, ha te nem is érzed, hogy pontosan melyik fog az, a doki attól még fogja tudni.

De ez a doki mit mondott egyébként? Mire adta a gyógyszert? Akkor gondolom, talált valamit, nem csak úgy hasraütésre adta.

2016. febr. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor szombaton kocogtatta, hideget tett rá , az utolsó fogamra, és azt mondta valószínű kikell majd húzni. Tegnap hiába nyomkodta , kocogtatta semmi nem fájt. Akkor mutattam neki, hogy ott leghátul jönni akar a bölcsességfogam és akkor azt a helyet nyomkodta, amit éreztem is . Azt mondta várjunk és ha fáj menjek vissza, lehet a bölcsességfog jövetele miatt is.
2016. febr. 16. 10:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Ém elmennék másik fogorvoshoz, ne bárd meg míg újra bedurran, mert a gyógyszer csak egy ideig hat.
2016. febr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!