Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fog kihúzása után miért fáj...

Fog kihúzása után miért fáj ennyire az innyem, és az állkapcsom?

Figyelt kérdés
Tegnap délben kihúztak egy maradandó fogamat jobb lent 6ost talán. Épp fog volt és azt mondták még nagyon szép is , de ki kellett húzni mert kiidegelés után is annyira fájt a fogam, hogy nemtudtam megmaradni ! Na most jo nagy fog volt 2gyökeres és mind a két gyökéren volt valamennyi gennyesedés! Mikor kihúzták a fogat ugye nem éreztem az érzéstelenítés miatt a fájdalmat, később mikor kiment hát voltak fura érzéseim akkora fájdalmam volt ( és még mindig fáj ! ) Azt viszont még hozzá teszem hogy mivel alulról lett kihúzva iszonyatosan fáj az állkapcsom és alig birom kinyitni a számat a beszédről nem is beszélve !! Mitől lehet ez a fájdalom az állkapcsomban ??? Kérem valaki segítsen !!!!!!! És, hogy hogyan lehet ennek véget vetni !! ( cukorbeteg vagyok !!!! )

2016. febr. 20. 08:07
 1/2 anonim ***** válasza:

még 3-4 napig fájni fog nagyon

8-10 napig meg még érzékeny lesz

nekem bölcsesség fog húzás után a 13. napon tudtam a cataflamot elhagyni annyira fájt

2016. febr. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jegeld az arcodat, és ha nagyon nagy a fájdalmad, akkor menj orvoshoz, mert lehet, hogy antibiotikum kell.
2016. febr. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!