Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehetne fogorvosi egyetem...

Lehetne fogorvosi egyetem utolsó pár évében valami munkát vállalnom ami a szakmához kapcsolódik?

Figyelt kérdés
Nincsen saját jövedelmem, amíg be nem fejezem az aegyetemet addig nem is lesz, maximum tanulmányi ösztöndíj, de nagyon szükségem lenne havonta kisebb összegre.. ezért arra gondoltam szívesen vállalnék olyan munkát, ami valamilyen szinten a szakmához kapcsolódik, de még nem szükséges hozzá a diploma. pl fogtechnikus mellett segédként dolgozni amíg diák vagyok, az esetleges könnyebb munkákat elvégezni. Van ilyesmire valahol igény?

2016. febr. 24. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre én nem látok esélyt. Ha csak kíváncsiságból mennél, nem pénzkereset miatt, akkor talán valamely fogtechnikus megengedné, hogy ott legyél pár órát, pár napot.

Beteg mellé nem tudsz kerülni és ott nem tudsz a segédkezni. Képesítésed még nincs. Az orvosnak, fogtechnikusnak segíteni nem tudsz, hiszen csupa szakmunkákról van szó. Ez nem pl. árufeltöltői állás, ezeken a helyeken képzettség, szakértelem kell és senki nem akarja, hogy hátráltassák, magyarázzanak valakinek, akinek még pénzt is adnak.

Valami másban tudsz gondolkodni, mert a fogorvosi területen csak nézelődhetsz talán, ha valaki ezt engedi.

Nyelvtanítás? Valamilyen más tantárgyból korrepetálás? Kereskedelemben valami? Hostess / host? Segédápoló egy kórházban? A kórházban legalább tudnál hasznosítani orvosi ismereteket, hiszen pl. belgyógyászatra nálatok is szükség van.

2016. febr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Más diákmunkában kell gondolkoznod, esetleg felvehetsz diákhitelt.
2016. febr. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. febr. 27. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!