Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van egy nagyon gyulladt,...

Van egy nagyon gyulladt, tasakos fogam, amivel hetek óta szerencsétlenkednek. Elmentem maszek dokihoz, megbeszéltük a húzást, de a szájsebészetre csak 2 hét múlva lett időpontom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A mostani röntgenen már látszott, hogy a két fog közötti csontot is elkezdte "bedarálni" a gyulladás, nagyon félek, hogy mire odaérek a húzásra, a másik fogamnak is búcsút inthetek. Most azon gondolkozom, hogy visszamegyek a SOTE szájsebre (onnan indultam), de ott istentelenül bunók és flegmák voltak, rohadtul nem akarom, hogy ők húzzák ki fél s**gel ezt a fogat, aztán meg eszúrjanak valamit.

Esetleg tudtok ajánlani olyan fogorvost Pesten, aki első találkozásra kihúzná, nem kéne sz*rakodni első konzultációval meg kezelési tervvel?

23/L



2016. febr. 25. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Maszek fogorvos pénzért kihúzza még ma.
2016. febr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Maszek fogorvostól jövök, mint látod, nem húzta ki még ma. Esetleg ha nevet mondanál...
2016. febr. 25. 16:43
 3/5 anonim ***** válasza:

-szerintem sem stimmel itt valami kedves kérdező ....

(ilyent meg ne írjál,hogy mondjon nevet,hisz azt sem tudni,hogy egyáltalán Magyarországi vagy é )

2016. febr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Esetleg tudtok ajánlani olyan fogorvost Pesten..."

Köszi, hogy idetaláltál, amúgy nem tudom mi nem stimmmel :)

De segítek megérteni a lényeget: fogorvosra lenne szükségem, aki a lehető leghamarabb kihúzná a fogam. Ahol most voltam, ott leghamarabb 2 hét múlva tudják kihúzni.

2016. febr. 25. 17:00
 5/5 anonim válasza:
Ha be van gyulladva akkor bármelyik fogorvos sürgősségiként azonnal kihúzza. Nekem is így volt....a körzetim szabin volt, így a legközelebbi fogorvoshoz mentünk...bementünk (anyummal) látta az asszisztens hogy mi a probléma...azonnal behívott beadta a lidokaint, ki se ültetett az orvos. Bent maradtam a székbe, kb 15-20 perc után kihúzta. Persze ingyen. Nem tudom milyen maszeknál voltál, de nézesd meg más fogorvossal is, akár a klinikára is mehetsz. Miután kihúzták, el kellett menni megröntgeneztetni, mert az orvos mondta hogy kicsit ráment a másik fogamra is a gyulladás. Azt még meg tudták menteni. Úgyhogy ne várj két hétig mert elveszítheted a másikat is.
2016. márc. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!