Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szájsebészeti beavatkozás...

Szájsebészeti beavatkozás után, mennyi ideig ajánlatos várni az orális szexxel? Férfi ha csinálja nőnek.

Figyelt kérdés
Lehet nem éppen a legjobb helyre írtam,de az orvost ezt szégyeltem megkérdezni
2010. ápr. 1. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát... Elvileg orvosilag előírtan egy nyelvpiercing után egy hónapig tilos az orális szex. Próbálj ehhez viszonyítani.
2010. ápr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
attól függ milyen szájsebészeti beavatkozás volt.
2010. ápr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bölcsességfogak eltávolítás műtéti úton,mert komplikált eset volt
2010. ápr. 1. 11:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Pedig mégiscsak az orvost kéne megkérdezned, ugyanis ő ért hozzá, és ő fog olyan autentikus választ adni, amiben megbízhatsz. Ide meg bárki bármit beírhat következmények nélkül, és te fogod meginni a levét, ha elhiszed. Én például az orvostudományok nagydoktora vagyok, és szerintem két vagy három óra várakozás elég. (Megjegyzem, ez hazugság volt.)

Orvos előtt sose szégyelld magad, sokkal több mindent látott és hallott már, mint képzelnéd, és a szakmájához tartozik, hogy az ilyen kérdésekre is tudjon válaszolni. Vagy szerinted az orvosokazt hiszik, hogy mindenki csak misszionárius pózban szexel?

2010. ápr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

és nem lehet hanyaholni egy ideig az orális szexet ?

Kölcsönözetek ki egy kámaszutrát és a párodal is beszéld meg hogy inkább probáljuk ki pár újat ameddig rendbe nem jön a arcberendezésem :) Hátha találtok valami kedvetekre valot

2010. ápr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!