Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog, szúró fájdalom,...

Bölcsességfog, szúró fájdalom, normális?

Figyelt kérdés
No helló, szóval 5. napja fáj a bölcsességfogam, szedtem algopyrint, cataflamot, kenegetem propolisszal de semmi, tegnap próbaképp vettem egy kőműves aktimelt(0,5-ös pálinka) öblögetni, tegnap a fogmosás is kimaradt úgy fájt, de miután öblögettem a pálesszel, egész napra beosztva remekül elvoltam és végre aludtam minta kis angyal és reggel sem fájt annyira. Ma viszont megint rákezdett, de már nem az a tompa fájdalom és a fülemből is kiállt a fájás, hanem szúró érzés oldalt, mintha seb lenne, ez normális vagy sem? Lehet az ok az, hogy ahogy nő a bölcsességfog ott szétrepedt az ínyem? Ezenkívül ahol be van dagadva ott érzékenyebb és erős nyomásra fáj egy picit, de amúgy semmi, csak ha cigizek, vagy iszok és odamegy, hideg levegőt szívok be azon az oldaon, csak akkor van ez az intenzív szúró fájdalom az ínyemen. Szinte már elviselhetetlen, gondolom ehhez képest az hogy bead egy érzéstelenítőt az semmi...Bocs hogy katyvasz picit az írás, de igy 4 nap alvásmegvonás után picit szétszórt vagyok. :) Ja és voltam fogorvosnál, ő annyit mondott -> picit be van gyúladva
2016. febr. 28. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem emlékszám már rá,hogy hogy fájt de időnként jött elő a fájdalom,mondta is előtte a fogorvosom,hogy ki kell venni a bölcsességfogam(jobb alsó)rosszul nőtt,úgy nézett ki mintha rá lett volna nőve az inem,de a fog nőtt rosszul és néha begyulladt az in olyankor fájt 2-3-4 napot de mindig ráhagytam,elmúlt a fájdalom,mignem egyszer egy másik fog "javitás" után nem sokkal megint begyulladt az előbb emlitett in,vissza is mentem a fogászatra kipucolta a gyulladt részt"fájt mint az állat" és tett bele valami orvosságos géz csikot majd egyeztetett egy azon a fogászaton dolgozó szájsebésszel aki ha jól emlékszem egy hétre rá adott időpontot,amire el is mentem és kivakerálta a bölcsességfogam,az egész kb. addig tartott mig ezt leirtam kb. 5-10 perc mondta is előtte,hogy gyorsan meglessz persze nem hittem!
2016. febr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
No, hát nekem is ugyanez van, ,, rá van nőve " az íny, nekem is tolt a fog és az íny közé fertőtlenítős gézcsíkot és küldött isten hírével. Remélem neki lesz igaza, és csak ,,picit begyúladt", mert nincs kedvem 60km-ert utazni egy szájsebészért...Mondjuk ez volt csütörtökön és most vasárnap van, holnap szerintem újból meglátogatom a kedves doktornőt :)
2016. febr. 28. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok!Mi a helyzet,voltál szájsebésznél?

Egyébként hová valósi vagy?Mert egyébként nekem is 60km-et (30+30) kellet utaznom azaz vezetni,hogy kivakerálja!Hová valósi vagy?Egyébként visszafelé is én vezettem!

2016. márc. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hat egyszer visszamentem, pont nem volt fogorvos. Ugy hogy onnantol nem foglalkoztam a dologgal, pár nap múlva ki is bújt a fognak a fele ès azóta semmi bajom nincs vele. Úgy hogy nem is volt akkora para a dolog így végül.

Amúgy Heves Megye, Kisköre. Vagyis így számolva 120km lett volna az oda-vissza utam. :)

2016. ápr. 2. 10:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Juhh,akkor mi kb. 230km távolságra vagyunk!
2016. ápr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!