Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kettétört fogat jó eséllyel...

Kettétört fogat jó eséllyel kihúzzák vagy inkább szájsebészet?

Figyelt kérdés
2016. márc. 3. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy jó fogorvos azt is kiszedi, ami az ínyből szinte ki se látszik úgy letört. Ami félig letört azt könnyen ki tudja szedni.
2016. márc. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel egyik sem... Kapsz egy koronát vagy egy pótlást a fora és kész...
2016. márc. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogyan a második írja. Ha nincs ripityára törve és jó fogorvoshoz mész az fel tudja építeni a fogat újra vagy koronát tud tenni rá.
2016. márc. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valóban, ha van elég foganyag és megengedi az állapota akkor megmenti a jó fogorvos, csap, korona stb.

Ha nem menthető, akkor is ki tudja húzni egy jó doki, nekem húzott teljesen letörtet, egy kis oldal volt meg csak. Ha úgy méri fel hogy nem tudja akkor elküld a szájsebészetre úgyis.

2016. márc. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ez a fog szerintem abszolút menthetetlen.
2016. márc. 4. 09:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Feltételezem nem fáj brutálisan, mivel akkor már tegnap kihúzattad volna, mert van ám az a fog fájdalom amit a cataflam sem nyom el, és mivel még mindig a szádban van a fog én már így látatlanban is biztos vagyok benne, hogy menthető az a fog...
2016. márc. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!