Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tudok csinálni, hogy...

Mit tudok csinálni, hogy kevésbé fájjon?

Figyelt kérdés
egy hónapja kb. fogorvosnál voltam,mert fogszabályzóra lesz szükségem. tömnikellett. a legutolsó fogamba csak ideiglenes tömés került. ideáig semmi baj nem volt vele. néha úgy bele-bele nyilalt, de egy órán,max másfélen belül el is múlt. most pár napja iszonyatosan fáj...de annyira hogy aludni sem tudok. már a fejem is meg a fülem is belefájdult. az algoflex tökjó rá, csak ugye egy nap max. 3-at vehetek be..na meg nem is akarok gyógyszereken élni. elmennék én fogorvoshoz, de ünnep van..szóval..keddig valahogy itthon kéne túlélnem ezt az egészet. :S valami tipp??
2010. ápr. 3. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Megfigyeltem magamon mindig hétvégén jön a baj, amikor nincs orvos, csak az ügyelet. Sajnos mást nem tudsz csinálni, mint keddig fájdalomcsillapítókon lenni.
2010. ápr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt találtam néhány tippet, remélem beválik.

[link]


A fogszabályzótól pedig ne félj, egyáltalán nem olyan, ahogy beállítják általában. :) Ma meg már Amerikában egyenesen divat is. :D

Egyébként nekem is van.

2010. ápr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jegeld, vagy ha van cataflam szedd azt, de ha ebben a két napban több, mint három algoflexet szedsz nem lesz tőle bajod.

Igen, nekem is általában, hétvégén vagy ünnepekkor szokott előjönni a fogfájdalmam, szokásosan.

2010. ápr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is ugyanez volt cataflamot szedj rá, és kedden menj el orvoshoz. Nálam úgy volt hogy betömték a fogam, néha nyilallt, de amugy nem volt baj vele, majd elutaztam külföldre, és ott kb 2-3 hétre a tömés után iszonyatosan elkezdett fájni, tényleg csak a cataflam hatott, pár nap mulva bedagadt és lázas is voltam, haza kellett utaznom, gyökérkezelték. Valószínüleg az orvos hibája volt, vagy rosszué tömte be, vagy az is lehet hogy már túl későn mentem és alapból gyökérkezelni kellett volna. Remélem neked nem fog ez történni, de tényleg minnél előbb menj orvoshoz. A fogfájásnál nincs borzalmasabb, tudom mit érzel...
2010. ápr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. a linket már tegnap este néztem..vagyis rákerestem ilyen módszerekre..végig csináltam,de semmitől nem lett jobb. de azért köszönöm tényleg. [: jah és nemfélek a fogszabályzótól. sőt,örülök neki hogy végre rendben lesznek a fogaim.
2010. ápr. 4. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!