Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Most mennyi kerül körülbelül...

Most mennyi kerül körülbelül egy fogszabályzás 18 év felett?

Figyelt kérdés

Nyíregyházi vagyok (ha számít).

Mennyibe kerül egy alsó és felső fogszabályzás 18 év felett?

Vagy lehet-e úgy ha olcsóbban kijön, hogy csak éjjeli fogszabályzást kérek? Hogy megy ez?



2016. ápr. 3. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanannyiba, mint 18 alatt, mert nem támogatja a TB. A legolcsóbb amit tudok, az Budapesten 300 összesen a felső és az alsó. Az éjszakait nem tudom mennyi.
2016. ápr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahha. Értem, köszi.
2016. ápr. 3. 21:14
 3/6 anonim ***** válasza:

18 alatt nem támogatja?? Ebben nem lennék biztos..

Felnőttként jóval drágább, mert általában magánnál kell csináltatni. Fogászati honlapokon egész jó árlistát találsz. Éjszaki nem feltétlenül elég felnőtt korban.

2016. ápr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én most februárban 27 évesen rakattam fel Debrecenben, a tapasztalatok:

Érdemes minél több orvosnál érdeklődnöd, hatalmasak az árkülönbségek. Én 3 dokihoz mentem el. az első azt mondta, hogy maga a készülék 360.000 Ft lenne és fogat is kellene húzni. Ez a hagyományos fém készülékre vonatkozott, az esztétikus 500.000 lett volna mindkét fogívre. Nála tovább már nem haladt a beszélgetés.

A második helyen 200.000 Ft lett volna a legolcsóbb fém készülék, a röntgen 5000 Ft, havonta pedig 20.000 Ft az aktiválás.

A választásom a harmadik dokira esett. Ő elmondta hol tudok ingyenesen röntgent csináltatni, maga a készülék 160.000 Ft volt mindkét fogívre (hagyományos fém). Lehetett kérni részletfizetést is (előbbi kettőnél nem) A felrakáskor a felét kellett kifizetni, a többit pedig havonta törlesztem. az aktiválás pedig 4000 Ft.

18 év felett nem lehet éjszakait kérni, mert az a csontok növekedésével tud kompenzálni valamennyit, de nem sokat.

Ja a mostani dokimnál húzás nélkül megúsztam.

2016. ápr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azigen!

Hát ez azért nagyon nagyon árkülönbség, köszi a válaszodat, meg persze a többit is!

2016. ápr. 25. 22:05
 6/6 anonim válasza:
Én 19 évesen most kaptam meg 2 napja maga a készülék és a fel rakása (alsó -felső). 90 ezer volt. (Debrecenben).
2016. máj. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!