Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tudnátok segiteni fogszabalyza...

Tudnátok segiteni fogszabalyzas-foghuzasban?

Figyelt kérdés

Tehat, fent a bal oldalt van egy vampir/farkasfogam. Nem tudom mi a pontos megnevezese. Mogotte pedig van egy res. Tehat ez a fogam feljebb nott mint kellett volna. Muszaj kihuzni, vagy a fogszabalyzo oda tudja huzni abba a resbe?

Nem akarom kihuzatni mert nagyon sok ember mondta,hogy megbanta es res maradt ott neki stb.



2016. ápr. 11. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Tuti biztos hogy a fogszabalyzo megoldja:)
2016. ápr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon remelem:(
2016. ápr. 11. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:
A fogszabályzó szépen megoldja az ilyesmit. Ha bejelentkezel és elmész a szakorvoshoz, ő majd megmondja, hogy kell e húzni fogat vagy anélkül is megoldható e. Ha nagyon nagy a torlódás, akkor általában szoktak húzni, de nem feltétlenül azt a fogat, ami nem jól áll, hanem inkább hátulról.
2016. ápr. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen gondra kaptam fogszabályzót és húzás nélkül megcsinálták. De sajnos függ hol csináltatod, sok helyen még mindig húznak 2-3 fogat is :(
2016. ápr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem pl damon fogszabalyzom van sot szerinem mar eleg sok ember ilyet kap:)A fogorvosom azt mondta sot olvasni is lehet hogy ezek a fogszabalyzok azert jobbak mert foghuzas nelkul megoldhato a fogszabalyozas es nekem is kellett volna húzni egy fogat de nem huztak es nem is fognak mert majd megoldjak:)Es a te fogaiddal is megfogjak csinalni szerintem foghuzas nelkul!:)
2016. ápr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is Damon van, de nem tudom, hogy azt csinálják-e TB-re is. Magánnál sajnos nagyon drága.
2016. ápr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Remélem úgy lesz ahogy mondjátok. Nem szeretném ha húznának.. voltam fogorvosnál is beutalóért. Szidott rendesen, hogy augusztusban töltöm a 18at és még csak most megyek. Ráadásul azt mondta, hogy lehet meg se csinálja mert mindjárt betöltöm a 18.életévem.Majd meglátjuk mi sül ki belőle.
2016. ápr. 17. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!