Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha a rögzített fogszabályzó...

Ha a rögzített fogszabályzó tovább lesz a fogaimon, mint kéne, akkor is kell majd utána éjszakai?

Figyelt kérdés
Egy évig volt éjszakai fogszabályzóm, de nem használt, úgyhogy most állandó van. A fogaim nem igazán ferdék, csak volt egy, ami nem nőtt le, azt kellett lehúzni, plusz picit össze voltak torlódva, de ezt egy hónap alatt helyrehozta a fogszabi. A doki azt mondta, hogy kb. 6-7 hónap után már le is lehet venni, viszont én nagyon megszerettem, és szeretném, ha tovább rajta maradna. Lehetséges ilyenkor, hogy majd utána az éjszakait nem 2-3 évig kell hordanom, hanem mondjuk csak 1 évig, vagy ettől függetlenül ugyanúgy kell majd?
2016. ápr. 27. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül ugyanúgy kell majd..hiszen akármikor is kerül le a fogszabályzó azután ugyanúgy visszarendeződhetnek szóval szerintem jobb ha ugyanúgy betartod azt a 2-3 évet:)
2016. ápr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

4 és fél évig volt fent a felső ív, 1,5 évig hozzá se lett nyúlva.

Most szedték le, de kell az éjszakai.

2016. júl. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!