Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap lett kihúzva bal alsó...

Tegnap lett kihúzva bal alsó (37es) nagyőrlőm szájsebészeten. Mikorra várhatom hogy begyógyul ez a hatalmas kráter?

Figyelt kérdés
Kètszer kaptam dupla szurit mert gyulladt volt a fogam. Sajnos első próbálkozásra összeroppant a töredezett korona. A doktor úr 4-5 darabban szedte ki. Hatalmas juk maradt ott, ma reggelre szürkès színű lett ès mèg dagadt körülötte az íny amitől fáj a fülem arcom nyirokcsomóm.. Mit tehetek hogy hamarabb gyógyuljon?? Elèg kellemetlen èrzès mèg az ivás is nehèz :(

2016. máj. 10. 08:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Jegeld vagy borogasd ma az arcod, gyógyulás minimum 1 hét.
2016. máj. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt a "krátert" nem varrták össze?

Nekem magándoki felszívódó gézt tett a lyukba majd összevarrta az ínyt.

2016. máj. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom! Propolisz tinkturaval gondoltam beecsetelem az inyt hatha lejjebb huzza a duzzanatot. :) remelem par nap mulva mar tudok enni.
2016. máj. 10. 08:35
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem varrta ossze, nem tul ledves orvos volt :(
2016. máj. 10. 08:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmivel ne kenegesd a sebet és környékét, seb körül óvatosan, puha sörtésű fogkefével lehet mosni fogmosáskor.
2016. máj. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom! Felek piszkani a verdugo miatt nehogy kilokjem :/
2016. máj. 10. 09:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kortól is függ, hogy mikor gyógyul be a kráter, de én épp ezt kérdeztem, választ egyelőre nem kaptam rá. Szóval, nekem lassan fél éve volt műtétem, és foghúzásom is. Nekem, a mai napig mélyedés van az ínyemen. Azóta sokszor voltam fogorvosnál, mert meg kellett oldani a hirtelen lett foghiányokat, rákérdeztem, rendesen gyógyul-e, és mindig azt mondta, rendben. Rendben??? Hisz fél éve nem alakult vissza az ínyem, ráadásul, a végleges pótláson a mélyedés is bele lett számítva. Most megyek majd vissza, hogy lehetséges ez? Talán ez azt jelenti, hogy az örökre ott marad? Gondolom, fiatal vagy, neked, másképp lesz, de sajnos, én így állok
2016. máj. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2-3 hét a gyógyulási idő Ne nyúlj hozzá. A fogorvosok 85%a nagyon bunkó és a pénzre hajt.
2016. jún. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!